Lastejalatsite hulgimüük Weestep, meist, veebipood
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Meist

Weestep on kaasaegsete ja kvaliteetsete lastejalatsite bränd, milles on edukalt ühendatud kõik, mis tänasele ostjale vajalik. Me toodame jalatseid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Meie hüüdlause — Ole parem Weestep jalatsites! Weestep. Be bigger!

 

Meie jaoks ei tähenda see, et lapsed ei kanna jalatseid nii kaua kui vanemad, et neile tuleks läheneda teisiti. Me jälgime täiskasvanute moemaailma trende ja kanname need lastejalatsitele üle. Laps saab ning peab seda valima ja kandma, mis talle endale meeldib. Sest lõppude lõpuks on lapsed vaid väikese suurusega täiskasvanud.

 

weestep

Alates 2019. aasta sügisest on meie ettevõttest saanud brändi eksklusiivne esindaja Euroopas. Meie hulgimüügi veebipood on ühemärgiline B2B portaal, kus saate valida ja hulgi osta kõiki vajalikke kategooriaid lastejalatsite Weestep brändi.

 

Looduslike materjalide kasutamine, arenenud tehnoloogia koos Euroopa kvaliteedikontrolliga muudab Weestep selle üheks parimaks lastejalatsite brändiks.

 

Kõik see on tingitud asjaolust, et jalatsid toodetakse ühes Hiina suurimas tehases, millel on aastakümnete pikkune kogemus kvaliteetsete lastejalatsite modelleerimisel ja tootmisel. Ettevõttel on tuhandeid edukaid mudeleid, kümneid populaarseid Euroopa brände ja miljoneid paari toodetud lastejalatseid.

 

Meie jalatsid on mõeldud tuhandete kilomeetrite pikkuseks laste jooksuks. 80% sortimendis olevatest jalatsitest on valmistatud nahast ja kõigis 100% - nahast pinsol ja supinaator. 2020. aastal autasustati meid Poolas diplomiga "Aasta lastebränd". Me oleme müünud juba viis miljonit paari maailmas ja miljoni — Euroopas. Samal ajal on hinna ja kvaliteedi suhe on üks parimatest turul.

 

Weestep bränd on müügiliider Ameerikas, Kanadas, Kasahstanis, Ukrainas ja populaarsetes ülemaailmsetes veebipoodides ebay.com amazon.com ja nüüd Weestep Euroopas, kus esmakordselt esitleti lastejalatsite sügiskollektsiooni, näitusel Poolas, POLSHOES (jalatsite päevad) 14/11/2019.

 

Teie Weestep poes olevad lastejalatsid on kasumlik koostöö nii väljakujunenud ettevõtjatele kui ka algajatele. Weestep jalatsite olemasolu poes tagab püsivate, tänulike klientide kasvu ja sellest tulenevalt kasumi märkimisväärse kasvu.

 

Mugavuse huvides on meie kataloogis teave iga jalatsipaari kohta: üksikasjalik foto erinevatest nurkadest, teave suuruse kohta (suuruste arv/arv).

weestep

 

Miks tasub valida meid:

  • Me oleme eksklusiivne turustaja Weestep brändi Euroopas.
  • Meil on alati aktuaalne teave jalatsite olemasolu kohta.
  • Meil on parim hinna ja kvaliteedi kombinatsioon.
  • Meie veebipood võtab tellimusi vastu 24/7/365.
  • Tööajal on saadaval konsultatsioon, abi sortimendi valimisel ja tellimuse vormistamisel.
  • Regulaarselt toimuvad kampaaniad ja hooajalised allahindlused.

Meiega koostööd tehes — te teete koostööd meie ettevõtte kogenud töötajatega, kes oma äri selgelt tunnevad. Meie koosseisus on kõigis tööetappides ainult kogenud töötajad: juhid on pädevad ja viisakad, pakkijad on tähelepanelikud ja vastutustundlikud, laadijad on ettevaatlikud ja täpsed.

 

Lastejalatsite sortiment Weestep brändi kataloogis on pidevalt ajakohastatud ja suurenenud. Ole esimene, kes saab kõigist uudistest ja tutvustustest teada — telli meie värskendusi ja uudiskirju.

 

Saa osaks meie meeskonnast. Kasvame koos!

Weestep. Be bigger!

 

Meie vabrik!

weestep

 

Euroopa Weestep brändi kontor asub:

Poola 

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa

+48728888569 (Viber, WhatsApp)

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

youtube

 

weestep

 

HAKKA WEESTEP PARTNERIKS

Kas te soovite osa Weestep meeskonnast saada?

Kas te soovite ametlikuks edasimüüjaks saada või soovite Weestep firmapoe avada?

Täitke lihtne vorm ja me võtame teiega ühendust vajaliku teabe saamiseks

1. Üldsäte

See isikuandmete töötlemise poliitika on koostatud kooskõlas isikuandmete kaitse üldmäärusega El GDPR ja määrab kindlaks isikuandmete töötlemise korra, meetmed isikuandmete turvalisuse tagamiseks, mille on võtnud ettevõte Weestep Sp. z o. o. (edaspidi operaator), peakontor asub aadressil: Wolka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16, Hala 1, lok. C026. 05-552 Jablonowo. Poola

1.1. Operaator seab oma tegevuse elluviimise kõige olulisemaks eesmärgiks ja tingimuseks inimõiguste ja vabaduste järgimise oma isikuandmete töötlemisel, sealhulgas eraelu puutumatuse, isiklike ja peresaladuste õiguste kaitse.

1.2. See operaatori isikuandmete töötlemise poliitika (edaspidi poliitika) kehtib kogu teabe kohta, mida operaator võib veebisaidi külastajate kohta saada weestep.pl (edaspidi kasutaja).

Seetõttu lugege enne oma isikuandmete esitamist järgnevat teavet, et selgitada, miks me teie andmeid kogume, kuidas me neid kasutame ja millised on teie õigused. Olge ettevaatlik: kui olete alaealine, peaksite paluma vanematel registreerimine kinnitada.

 

2. Operaator võib töödelda järgmisi Kasutaja isikuandmeid

2.1. Perekonnanimi, nimi, isanimi;

2.2. Meiliaadress;

2.3. Telefoninumber;

2.4. Samuti kogub ja töötleb sait anonüümseid andmeid külastajate kohta, kes kasutavad Interneti-statistikateenuseid (Google Analytics, Yandex Metrika jne).).

2.5. Eespool nimetatud andmeid, mida edaspidi nimetatakse poliitikaks, ühendab isikuandmete üldine mõiste.

 

3. Isikuandmete töötlemise eesmärgid

3.1. Kasutaja isikuandmete töötlemise eesmärk on teavitada Kasutajat e-kirjade saatmise teel; pakkuda kasutajale juurdepääsu veebisaidil sisalduvatele teenustele, teabele ja/või materjalidele.

3.2. Samuti on operaatoril õigus saata kasutajale teateid uute toodete ja teenuste, eripakkumiste ja erinevate ürituste kohta. Kasutaja saab alati keelduda infosõnumite vastuvõtmisest, klõpsates operaatori iga kirja lõpus sobival fraasil.

3.3. Interneti-statistikateenuste abil kogutud kasutajate anonüümseid andmeid kasutatakse teabe kogumiseks saidi kasutajate tegevuse kohta, saidi ja selle sisu kvaliteedi parandamiseks.

 

4. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus

Operaator töötleb Kasutaja isikuandmeid ainult siis, kui kasutaja täidab ja/või saadab need iseseisvalt veebisaidil asuvate erivormide kaudu weestep.pl. Täites vastavad vormid ja / või saates operaatorile oma isikuandmed, nõustub Kasutaja selle poliitikaga.

 

5. Isikuandmete kogumise, säilitamise, edastamise ja muud liiki töötlemise kord

Operaatori töödeldavate isikuandmete turvalisus tagatakse õiguslike, organisatsiooniliste ja tehniliste meetmete rakendamisega, mis on vajalikud isikuandmete kaitse valdkonnas kehtivate õigusaktide nõuete täielikuks täitmiseks.

5.1. Operaator tagab isikuandmete ohutuse ja võtab kõik võimalikud meetmed, et välistada volitamata isikute juurdepääs isikuandmetele.

5.2. Kasutaja isikuandmeid ei edastata mitte mingil juhul kolmandatele isikutele, välja arvatud kehtivate õigusaktide rakendamisega seotud juhtudel.

5.3. Isikuandmete ebatäpsuste korral saab kasutaja neid iseseisvalt uuendada, saates operaatorile teate operaatori e-posti aadressile sale@weestep.pl märgitud "isikuandmete värskendamine".

5.4. Isikuandmete töötlemise aeg on piiramatu. Kasutaja saab igal ajal oma nõusoleku isikuandmete töötlemiseks tagasi võtta, saates operaatorile e-posti teel teate operaatori e-posti aadressile sale@weestep.pl märgitud "isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasivõtmine".

 

6. Lõppsätted

6.1. Kasutaja saab selgitusi huvipakkuvates küsimustes seoses tema isikuandmete töötlemisega, pöördudes operaatori poole e-posti teel sale@weestep.pl.

6.2. See dokument kajastab kõiki muudatusi operaatori isikuandmete töötlemise poliitikas. Poliitika kehtib tähtajatult, kuni see asendatakse uue versiooniga.

* Kohustuslikud väljad