Lastejalatsite hulgimüük Weestepi lastejalatsite hulgimüügi eelised | nahast kingad lastele | hulgimüük Varssavis asuvast laost
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Meie eelised

 TEGELEME AINULT LASTEJALATSITEGA

 

 

Lapsed — see on suur asi! Oleme 20 aastat tegelenud ainult lastejalatsitega, teame palju paremini kui teised, mida lapsed vajavad. Me teeme jalatseid lastele, kui ka täiskasvanutele. AINULT PAREM! 80% Weestep jalatsitest on naturaalsest nahast.

 

WEESTEP BE BIGGER 

Brändi registreerimine USA — vabaduse, vastutuse ja eneseteostuse sünnikoht. Me vaatame täiskasvanute moodi ja kasutame oma disainis trende. Anname lapsele ainulaadsuse ja oma tähtsuse tunde. Aitame vanematel isiksust kasvatada.

 

SORTIMENT JA TRENDID

Me jälgime pidevalt turul olevate lastejalatsite uuendusi, jälgime täiskasvanute moodi, trende ja innovatsioone! Igal hooajal me uuendame kollektsioone 100%, meie sordimendis on alati üle 1000 moodsaid trendiuusiasju!

 

TOOTJA HIND JA KVALITEEDI GARANTII

Me oleme brändi ametlik turustaja Euroopas! Me ei arva, et lastejalatsid elavad vaid kolm kuud, seega kvaliteet on meie peamine prioriteet. Kõiki mõõdetakse jalatsite pikaealisusega, meie aga — selle läbisõiduga.

 

KESKKONNASÕBRALIKKUS JA SOTSIAALNE VASTUTUS

Weestep jalatsite tootmisel läbivad teatud toorained range valiku ja keskkonnasõbralikkuse kontrolli. Pakendamiseks kasutatakse kartongi, mida saab taaskasutada ja uuesti kasutada.

 

EKSPRESS-SAADETIS JA TEENINDUS

Saatmine laost 24 tunni jooksul pärast makse kinnituse saamist. Meil ei ole minimaalset tellimuse summat. Praaki tagastamine meie kulul. Meie meeskond annab teile alati nõu ja abi teie poe jaoks parima kollektsiooni valimisel.

 

Meie lapsed kannavad meie jalatseid — see on parim kvaliteedi garantii

 

weestep