Lastejalatsite hulgimüük Samm Weestep
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Samm Weestep

Weestep kas see on kaasas miljonite laste sammudega kogu maailmas, arendades välja parimad kingad igaks arenguetapiks.

Detailne stiil, kvaliteetsed materjalid ja pidevad tehnoloogilised uuringud tõstavad esile Weestepi disaini, muutes selle algusest peale eksimatuks. Pehmed, kerged ja ohutud kingad, mis kaitsevad nagu ema embus väikseid jalgu alates esimestest sammudest kuni vabas õhus jooksmiseni. Sellepärast on Weestep spetsialiseerunud lastejalatsitele, sest ta mõistab täielikult, mida teie laps vajab, tuginedes aastatepikkusele kogemusele, et aidata teda tema erakordsel seiklusel: kasvamisel.

 

Millal kanda esimest paari kingi?

 

Esimese 24 kuu jooksul õpib teie laps sirgelt seisma. Õppides roomama, otsib ta midagi, millest kinni hoida, et proovida seista. Kui ta tunneb end turvalisemalt, proovib ta teha oma esimesed sammud, püüdes alati millestki aru saada, et teda päästa. On väga oluline aidata ja toetada neid samme õigete kingadega. Need saapad peaksid olema valmistatud kergetest, hingavatest materjalidest, pehmest ja painduvast tallast, laiast sokist, mis võimaldab varvastel vabalt liikuda, ja tugevdatud seljaosast, mis aitab beebil püsida õiges asendis ilma jalga piiramata. See on alustamiseks valmis!

 

Paindlik ainus

Maksimaalne talla paindlikkus

Kinga paindlikkus luuakse kalibreeritud kanalite kaudu, mis on söövitatud risti talla sisse, et muuta see õhemaks, ja äärmiselt pehmete materjalide abil, mida kasutatakse paindepunkti lähedal asuva vahetalla osa loomiseks

 

weestep

Libisemiskindel tald

weestep

 

Pehme ja kerge pealmine

Featherweight sobib

Weestepi kingad on valmistatud hoolikalt valitud kergetest materjalidest, mis on loodud maksimaalse vabaduse tagamiseks mängides ja igapäevaseid tegevusi sooritades.

 

weestep

 

Ergonoomiline osa

Ümar varvas ja mugav istuvus

Helded kujundid on hoolikalt kujundatud ja kalibreeritud, et jätta jalg ruumi, mida see vajab turvaliseks ja piiranguteta liikumiseks.

 

weestep

 

Lihtne paigaldamine

Lihtne kanda

Weestepi kingad on spetsiaalselt loodud ja uuritud, et need sobiksid kõige paremini lapse jala kujuga. Veelgi enam, paelad ja avad on loodud mugava istuva jalatsi loomiseks, mida on lihtne selga panna ja ära võtta.

 

weestep

 

Tald veekindla membraaniga

 

weestep

 

Lööke neelav, kroomivaba, nahast sisetald

Kõigis Weestepi kingades on nahast vooderdised "Kroomitud", mis tähendab, et need on pargitud ilma kroomita. See tagab, et kinga sees olev keskkond on veelgi loomulikum ja turvalisem. 

 

weestep

 

Metallist tarvikud, mis ei vabasta niklit

Niklivabad metallosad

Pandlad, tihendid ja kõik Weestepi kingade metallosad on täiesti niklivabad. Teie lapse jalad võivad liikuda täielikus vabaduses, kandes ohutuid kingi, millel pole midagi, mis võib põhjustada ebameeldivat allergilist reaktsiooni.

 

 weestep

 

Eemaldatav sisetald

 

weestep

 

Kanna ja varba kaitse

 

weestep

 

Tald hingava membraaniga

 

weestep

 

Meie lapsed kannavad meie kingi — see on parim kvaliteedi garantii

 

weestep