Lastejalatsite hulgimüük Jalatsite pakend
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Jalatsite pakend

weestepPakend on sageli viimane asi, millele tootjad mõtlevad, kuigi see pole vähem oluline kui jalatsite enda disain. Pakend loob ostust positiivse või negatiivse mulje, hoiab toote puutumatuna.

 

Weestep jalatseid, olenemata mudeli liigist ja tüübist, lastakse välja üksikutes kastides, millel on logo ja lühike teave sisu kohta.

 

Samuti tuleb märkida, et pakendamiseks kasutatakse pappi, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest, mida on võimalik töödeldada ja taaskasutada, mis on meie ajal väga oluline.

 

Aga jalatsipakend pole ainult pappkarp, seal on ka detaile, nagu näiteks logoga vaheleht. Kuigi see pole väga tihe, teeb see oma tööd hästi. Kõigil jalatsitel on välimuse eripärad, erinevad erinevatest materjalidest dekoratiivsed elemendid. Meie pakendi puhul hoiab sisemine vooder ära hõõrdumise ja individuaalne, üsna tihe karp kaitseb väljast tuleva surve eest.

 

Igal Weestep jalatsikarbil on lisaks kaitsefunktsioonidele informatiivne komponent, mis on vajalik nii müüjale kui ka ostjale. Sildil on kirjas suurus, artikli number, vöötkood, jalatsi värv, olemas mustvalge mudeli joonis. Pärast Weestep lastejalatsite hulgiostmist ja jaemüügipunktidesse jaotamist satuvad lattu sadu ühesuguseid karpe. Kuid piisab kastide paigutusest nii, et teave oleks nähtav, saab kohe selgeks, kus ja mis mudel.

 

Edu koosneb pisiasjadest, seega on meie ettevõttes kõik hoolikalt läbi mõeldud, kaasa arvatud pakend ning mis kõige tähtsam, see ei mõjuta toote enda hinda. Weestep lastejalatsid on ideaalne hinna ja kvaliteedi kombinatsioon, mistõttu on selle kaubamärgi jalanõud kiiresti populaarseks muutumas.

Meie Weestep brändi hulgimüügi veebipood pakub teile käesoleva hooaja uusimaid mudeleid tootja hindadega. Kõik kataloogis toodud mudelid on tellitavad ja loomulikult pakitakse iga paar turvaliselt individuaalsesse karbisse.

Kvaliteet ja hind rõõmustavad teid, me garanteerime seda!