Lastejalatsite hulgimüük Weestep Euroopas
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Weestep Euroopas

Weestep bränd on asutatud 2010. aastal ja näitas ennast USA turul esimese sammude jalatsite abil.

See oli kohene edu: Weestep jalatseid peeti uuenduslikuks ja hinnati selle kvaliteetsete materjalide, täiustatud tootmistehnikate ning hoolikalt valmistatud ja tasakaalustatud kuju tõttu, et hoida väikesed jalad kasvades tervena.

Vaid mõne aastaga on Weestep tõusnud oma koduturul liidriks, tugevdades pidevalt oma positsiooni. Samal ajal hakkas ta tungima olulisematele välisturgudele.

weestep

 

Weestep bränd on alati pööranud erilist tähelepanu kõige nõudlikumale tarbijale: lastele. Lapsed kasvavad, muutuvad, vaatavad hasardiga tulevikku.

 

Weestep lastejalatsid üllatavad teid oma kvaliteediga ja rahuldavad igat pirtsakat klienti, sest mudelite mitmekesisus, kvaliteetne lähenemine detailidele ja pisiasjadele, aastatepikkune kogemus lastejalatsite tootmisel on muutnud Weestep bräandi kuulsaks ja äratuntavaks üle maailma.

 

Enamik ostjaid pöörab tähelepanu jalatsi pealse materjalile, peamiselt nahale. Meil on kaks jalatsite suunda: ehtne nahk — moekas ja kvaliteetne, teenib piisavalt kaua, samuti ökonahk — keskkonnasõbralik kõrgtehnoloogiline materjal, mille järele on ostjal suur nõudlus ja huvi.

 

Weestep brändi lastejalatsite hulgas tasub peatuda kombineeritud mudelitel. Kombinatsioonis on: ehtsast nahast või nubukist nina ja konts ning jalatsi keskosa võib olla valmistatud ökonahast, seemisest või tekstiilist. Mõnikord on mudeleid, mille pealis on valmistatud kolmest või enamast materjalist.

 

Voodri materjaliks on vastupidav ehtne nahk või tekstiilipõhine materjal. Et Weestep suvejalatsid kauem teeniksid, on sisematerjalina kasutatud naturaalset ja vastupidavat nahka. Selliseid jalatseid saab laps suurepäraselt kanda varasügisel, kui pärast kuuma suve on veel soe, või hiliskevadel, kui kõik läheb soojemaks. Kuid meie eksperdid ei soovita seda kanda, kui on jahe, udune ja lörtsine, sest võite jalatseid ära rikkuda.

Selleks korraks pakub Weestep bränd tekstiilipõhise sisematerjaliga jalatseid. See on soe, pehme ja sobib lapsele suurepäraselt.

 

Weestep jalatsite valik tutvustab tossude mudelite valikut. Me pakume nii takjapaelaga kui ka nööritavaid tosse. Valite nimelt teie vastavalt oma klientide soovidele. Väikelastele ja koolieelikutele meeldib oma jalatseid iseseisvalt jalga panna, mis tähendab, et parem on pakkuda kummipaela või takjapaelaga tosse, siis saavad nad ise selle lihtsa tehnoloogia selgeks.

 

Vanematele lastele soovitatakse meie veebisaidil kõige populaarsemaid kombineeritud paelte ja tõmblukuga tossude mudeleid, laps saab ise valida, kuidas tal on mugavam jalatseid jalga panna. Need tossud sobivad nii noorikutele kui ka täiskasvanutele. Tossude värv võib olla nii klassikaline kui ka lillede, loomade, koomiksitegelaste kujutisega.

 

Veebipoes on esitatud laias valikus Weestep jalatseid igaks aastaajaks.

Hulgi lastejalatseid saate te tellida kodust lahkumata ning kullerteenus toimetab kauba teie kaupluse või lao ukseni.

 

Soovime teile meeldivaid ja kasumlikke oste meie veebisaidil.

 

Las teie väikesed kliendid meie jalatseid aastaringselt mõnuga kannavad!

 weestep