Lastejalatsite hulgimüük Weestep showroom Poolas
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Weestep showroom Poolas

 

weestep

 

Suurimatel kaubandusettevõtetel on kontorid, müügisalongid ja kauplused Kesk- ja Ida-Euroopa suurimas kaubanduskeskuses Wolka Kosowskas. Seetõttu, ilma muid võimalusi kaalumata, asub meie ettevõte siin. Meie müügisalong, kus te saate sortimendiga tutvuda, vajaliku välja valida ja Weestep lastejalatsite hulgitellimust teha, on külastajatele avatud iga päev peale pühapäeva.

 

Meie nagid sisaldavad 1000 erineva aastaaja ja suurusega lastejalatsite mudelit, kuid neil on kolm ühist omadust — kõrge kvaliteet, stiilne disain, taskukohane hind. Meie mänedžerid on alati kohapeal kohal, kes vastavad kõikidele teie küsimustele, aitavad ja viipavad, esitavad tellimuse. Kaubale on võimalik järele tulla laost või kokkuleppida kohaletoomine.

 

Hooaja ootuses te saate lastejalatseid ette tellida. Meie showroom´is näitame teile lastejalatsite näidiseid, mida veel laos pole, et te saaksite hooajaks varakult valmistuda ja enne võistlust populaarseimad mudelid tellida. Üle poole Weestep lastejalatsite kollektsioonist on teel meie lattu välja müüdud. Meie kliente teavitatakse regulaarselt jooksvatest kampaaniatest ja allahindlustest, lisaboonuseid on võimalik pakkuda ka individuaalselt.

 

Kutsume laste- ja teismeliste jalatsite kaupluste omanikke usaldusväärseks, tulusaks ja mugavaks koostööks. Külastage meie Weestep lastejalatsite kauplust tööstuskaupade turul Wolka Kosowska ja kindlasti te saate meie kliendiks.

 

Meie laopood asub aadressil:

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa

Poola.

Lahtiolekuajad: 8:00 - 20:00

Puhkepäev - pühapäev.

 

shoes for children