Lastejalatsite hulgimüük Weestepi müügisalong Poolas
weestep
0
Valitud
Komplekte: 0
Üldine: 0.00 €
Lipp
Lastejalatsite hulgimüük
Lastejalatsite hulgimüük

Weestepi müügisalong Poolas

 

weestep

 

Suurimatel kaubandusettevõtetel on kontorid, müügisalongid ja kauplused Wolka Kosowska, Kesk-ja Ida-Euroopa suurim kaubanduskeskus. Seega, isegi muid võimalusi kaalumata, asus meie ettevõte just seal. Meie müügisalong, kus saate vaadata sortimenti, valida vajaliku ja tellida lastejalatsite weestep hulgimüügitellimuse, on külastajatele avatud iga päev, välja arvatud pühapäev.

 

Meie Nagid mahutavad 1000 erineva aastaaja ja suurusega lastejalatsite mudelit, kuid neil on kolm ühist asja - kvaliteetne, stiilne disain ja taskukohane hind. Meie juhid on alati läheduses, nad vastavad kõigile Teie küsimustele, aitavad ja nõuavad, esitavad tellimuse. Saate kauba kätte saada laost või korraldada kohaletoimetamise.

 

Enne hooaega saate paigutada lastejalatsite esialgse tellimuse. Meie müügisalongis näitame teile lastejalatsite mudeleid, mida pole veel Laos, et saaksite hooajaks ette valmistuda ja tellida kõige populaarsemad mudelid, edestades seega konkurente. Üle poole Weestepi lastejalatsite KOLLEKTSIOONIST on teel meie lattu välja müüdud. Meie kliente teavitatakse regulaarselt praegustest kampaaniatest ja allahindlustest ning on võimalus saada eraldi lisaboonuseid.

 

Kutsume laste-ja teismeliste kingapoodide omanikke usaldusväärseks, kasumlikuks ja mugavaks koostööks. Külasta meie poes Weestep kingad lastele kaubanduskeskuses Wolka Kosowska ja siis kindlasti saada üks meie klientidele.

 

Meie pood asub aadressil:

Poola. Jablonowo. ul. Nadrzeczna 16,

kohalik 1, lok. C026. 05-552 

iga päev kella 8-8 (välja arvatud pühapäev)

 

shoes for children